Pirts rituāls Siguldā

Pirtnieces pakalpojumi.

Iesildīšana un nopēršana ar pirtsslotiņām

Ķermeņa pīlinga masāža (ādas atmirušo šūnu pulēšana ar kādu abrazīvu, dabisku skrubi, kas sastāv no jūras sāls un kas veicina svīšanas procesu un atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām + dažādu veidu pirts eļļas un citas sastāvdaļas, kas pabaro ādu ar minerālvielām un vitamīniem).

Šokolādes masāža un pirts procedūras

Relaksējoša šokolādes masāža. Procedūras laikā ķermenis tiek noklāts ar īstu, siltu tumšo šokolādi. Lielisks veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina nemieru, spriedzi, uzlabo garastāvokli. Masāžai ir unikālas spējas tonizēt un bagātināt ādu ar aktīviem elementiem.

Medus masāža un pirts procedūras

Relaksējošā masāža ar siltu medu. Masāžai ir pretcelulīta iedarbība. Veicina toksīnu izvadīšanu no organisma.

Slaidošās aļģu maskas procedūras

Slaidinoša aļģu maska ķermenim ar pretcelulīta un notievēšanas efektu. Maska ar lipolītisku un drenējošu efektu.
Satur brūnaļģes un sīkās sarkanaļģes. Aļģēs ir augsts jūras minerālu, īpaši joda un alginātu, un antioksidantu līmenis.
Aļģu maisījumu papildina zaļās tējas ekstrakts, kas stimulē asinscirkulāciju, izvada lieko šķidrumu un veicina tauku vielmaiņu.
Aļģu un zaļās tējas maisījumam piemīt pretcelulīta iedarbība, detoksicējošas un vielmaiņu stimulējošas īpašības.

Tonizējošās aļģu maskas procedūras

Tonizējoša aļģu maska ķermenim ādas nostiprināšanai un tonizēšanai. Maska ar mitrinošu, tonizējošu, nostiprinošu un ādu atjaunojošu iedarbību. Īpaša aļģu izlase ar daudz dabisko vitamīnu, mikroelementu, aminoskābju un citu bioloģiski aktīvo vielu, kas sekmē ādas mitruma saglabāšanu. Oriģinālā formula stimulē ādas šūnu reģenerēšanas procesus. Āda saglabā elastīgumu un tvirtumu.

Peloid Complex® organisko vielu procedūras

Peloid Complex® organiskās vielas – fermenti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni, mikroelementi, kas, iedarbojoties uz dziļākajiem audu slāņiem, nostiprina organisma imūnsistēmu, veicina organisma dabisko procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs antioksidants.